Katalog firem


1. Web IT s.r.o.

Adresa:Vinohradská 2279/164
Praha 3
13000
IČ:24841633
DIČ:CZ24841633
Tel.:+420608971821
E-mail:info@1webit.cz
Web:www.1webit.cz

Popis firmy:

Společnost vznikla výhradně za účelem vývoje speciálních aplikací pro chod firem. Hledání funkčního řešení pro rozmanité potřeby firem je naším každodenním chlebem. Jsme zaměřeni zejména na vývoj webových a mobilních aplikací pro nejrozmanitější potřeby našich klientů od nejjednodušších úkolů typu docházka po kompletní software pro správu firem. Naše snažení jsme zúročili v jedinečném produktu GOS. GOS je unikátní informační systém řešící většinu běžných situací ve firmách a u nás používaný jako základ pro většinu požadavků našich klientů. Pokud jsou požadavky klienta na tolik specifické rádi sáhneme k vývoji plně autonomního a zcela nového systému.


Vývoj aplikací ovlivňují zejména faktory na straně klienta jako jsou jasná představa o tom co má systém zajišťovat a řešit, jaké jsou očekávané investice a očekávaná návratnost, způsob implementace a spousta dalších drobných informací a rozhodnutí. Co vše je potřeba připravit před zahájením vývoje aplikace víme a rádi vám pomůžeme se studií vašich představ jakož i s následnou realizací poptávaného produktu.


U všech námi vyvíjených aplikací dbáme nejen na stoprocentní funkčnost, ale zejména na jednoduchost a přehlednost ovládání jak pro administrátory tak pro zcela běžné uživatele našich produktů. Ctíme to, že pokud cílovým uživatelem mají být lidé, musí jím být SW uzpůsoben k co nejjednoduššímu a příjemnému užívání. Jedině tak dosahujeme oblíbenosti našich aplikací a jejich každodenní radostné užívání.


Sídlo firmy: