Katalog firem


Šikula - Stěhovák, s.r.o.

Adresa:Neveklovská 523/2
Praha 4
14000
IČ:02449366
DIČ:CZ02449366
Tel.:+420800444499
E-mail:info@sikula-stehovak.cz
Web:www.sikula-stehovak.cz

Popis firmy:

Nabízíme levné stěhování bytů, stěhování firem a kanceláří, čištěním knížek, převoz knižních fondů, stěhování strojů a těžkých břemen (pianin, křídel, trezorů, racků apod.), vyklízení prostor, úklid a malířské práce. Naše služby jsou navíc k dispozici na území celé České republiky již od roku 1996, kdy jsme vstoupili na trh. Denně tak máme možnost dokazovat všem našim zákazníkům, jaké kvality dosahuje námi vykonaná práce.
Disponujeme týmem profesionálů, při jejichž výběru klademe důraz na konečnou spokojenost zákazníka. Poskytujeme kvalitní a bezpečně provedené služby, při kterých se vždy snažíme v maximální míře vyjít vstříc přáním zákazníků.
Nejste-li si jisti, zda zvládnete sami připravit vše na stěhování, zda máte dostatek krabic, lepenek či jiných obalových materiálů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme s postupem stěhování, připravíme dostatek obalového materiálu, případně k Vám vyšleme našeho technika na bezplatnou a nezávaznou prohlídku, po které se dočkáte jistě větší úlevy. Všechny zakázky řešíme individuálně a se vší zodpovědností (viz. články a videa).
Díky mnohaletým zkušenostem Vám můžeme zaručit kvalitní a přesto levné stěhování Praha.
Máte-li stále pochybnosti, můžete se podívat na reference našich zákazníků.
Případně se můžete podívat na hodnocení z facebooku, kde naleznete reference dalších našich spokojených zákazníků.


Sídlo firmy: